کد فعال سازی گارانتی تحلیل

مشتری گرامی،

با سلام و ضمن تشکر از خرید شما،

نحوه دریافت کد فعال سازی گارانتی تحلیل

قبل از هر کاری ابتدا شماره IMEI خود (IMEI شماره یک برای گوشی‌های ۲ سیم کارته) را در سامانه استعلام شناسه بین المللی گوشی تلفن همراه وابسته به گمرک جمهوری اسلامی ایران چک نمایید تا از ورود قانونی و ثبت گوشی در گمرک کشور اطمینان حاصل فرمایید. ” سامانه استعلام گوشی های تلفن همراه وارداتی

به استحضار می‌رساند که برای دریافت کد فعال‌سازی (Activation Code) گوشی خود کافی است که مدارک زیر را به آدرس cs@tahlilmobile.com ایمیل بفرمایید.

سامانه ثبت و دریافت شماره سریال گوشی‌های تلفن وارداتی که از دستاوردهای سامانه جامع گمرکی و پنجره واحد تجارت فرامرزی در گمرک است گام مهمی در اجرایی شدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی محسوب شده .

با اجرایی شدن آن قدم بزرگی در مبارزه با قاچاق کالا برداشته خواهد شد و برنامه گمرک ایران بهره‌گیری از سامانه‌های هوشمند گمرکی برای ردیابی کالاهای قاچاق از غیرقاچاق در سایر گروه‌های کالایی است.

لطفا موارد زیر را با دقت تهیه نمایید تا انتها در فرایند دریافت کد فعال سازی گارانتی تحلیل به مشکل برنخوردید.

1) تصویر کارت گارانتی با کیفیت بالا . در نظر داشته باشید که مخدوش شدن کارت گارانتی ، شما را در این پروسه با مشکل روبرو می نماید ، پس در حفظ و نگهداری کارت گارانتی کوشا باشید . 

2) تصویر جعبه گوشی به گونه‌ای که هر ۲ شماره IMEI قابل خواندن باشد. (برای گوشی‌های ۲ سیم کارته) . به طور معمولا از فاصله نزدیک از این 2 شماره عکس تهیه نمایید . تصویر به طوری باشد که قابلیت خواندن را داشته باشد . دوربین را نه زیاد دور و نه زیاد نزدیک به جعبه نکنید . 

3) تایپ هر ۲ شماره IMEI در ایمیل (برای گوشی‌های ۲ سیم کارته). لطفا به صورت انگلیسی تایپ نمایید و قبل از ارسال شماره ها را چک نمایید . 

4) عکس از صفحه موبایل در حالیکه هر دو شناسه گوشی را به وضوح نمایش می‌دهد.

لازم به ذکر است که با توجه به مراحل صدور کد فعال‌سازی، حدود دو هفته کاری نیاز است تا این کد صادر و برای شما ارسال شود. 

از همراهی و شکیبایی شما سپاسگزاریم.

اگر با هر کدام از مراحل فوق به مشکل خوردید ما را در جریان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم . ارتباط با کارشناسان گارانتی همراه تحلیل پایتخت

گارانتی همراه تحلیل پایتخت ، یک گارانتی حرفه ای

کد فعال سازی رجیستری گوشی چیست؟

طرح رجیستری گوشی موبایل این روزها بحث داغ بازار موبایل می باشد که تغییرات زیادی را در بازار موبایل ایجاد کرده است. این طرح که برای کنترل خرید و فروش گوشی های هوشمند و جلوگیری از قاچاق آنها راه اندازی شده و تمامی خریداران موبایل های نو را موظف می کند تا از طریق سامانه همتا با وارد کردن کد فعالسازی گوشی مالکیت آن را به نام خود ثبت کنند.

بر اساس طرح رجیستری گوشی موبایل تمامی افراد باید پس از خرید گوشی جدید (نو و یا دسته دوم) آن را فعالسازی کرده و از طریق سامانه همتا مالکیت آن را به سیمکارت خود اختصاص دهند. برای این کار از کد فعال سازی گوشی استفاده می شود.

کد فعال سازی گوشی ، یک کد یک بار مصرف است. این کد 6 رقمی است و از طریق آن می توایند اختصاص مالکیت گوشی به یک سیم کارت خاص را انجام دهید . کد فعال سازی برای گوشی هایی که مشمول طرح رجیستری هستند کاربرد دارد و سایر گوشی ها در حال حاضر نیاز به این کد ندارند . هنگامی که یک گوشی جدید که مشمول طرح رجیستری است را خریداری می کنید به مدت 30 روز فرصت دارید تا از طریق سامانه همتا و وارد کردن IMEI و کد فعال سازی آن گوشی را فعال کنید و در غیر این صورت عواقب فعال نکردن گوشی بر عهده خودتان می باشد .